Zabieg G-shot

plastyka warg sromowych

Poprawa przyjemności czerpanej z aktywności seksualnej osiągana jest poprzez zwiększenie punktu G za pomocą kwasu hialuronowego.

Zabieg jest szybki, a jego efekty stają się widoczne natychmiast.

dla
kogo

Na czym polega zabieg G-shot?

Zabieg G-Shot, zwany także Orgasm Shot (O-Shot), to procedura, która ma na celu poprawę jakości życia seksualnego u kobiet. W trakcie zabiegu wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe (PRP), które jest pobierane z krwi pacjentki. Osocze bogatopłytkowe jest oddzielane od innych komponentów krwi i zawiera czynniki wzrostu. Następnie osocze bogatopłytkowe jest wstrzykiwane do okolic punktu G w celu zwiększenia czucia seksualnego i poprawy orgazmów. Efekty zabiegu G-Shot mogą być zauważalne po kilku tygodniach i utrzymywać się przez kilka miesięcy.

wskazania
    • utrudnione osiąganie orgazmu pochwowego
    • chęć zwiększenia doznań pochwowych podczas zbliżeń
przeciwwskazania
  • miesiączka
  • ciąża
  • choroba nowotworowa
  • przewlekłe choroby wątroby
  • zaburzenia krzepliwości krwi
ważne
informacje
Czas trwania zabiegu

około 60 min

Wymagane badania

grupa krwi, morfologia, kreatynina, wskaźnik krzepnięcia krwi, badanie ogólne moczu, szczepienie p/WZW B

Znieczulenie

miejscowe

Pobyt w klinice

2 godz.

Rekonwalescencja

do 4 tygodni

pierwszy
krok

Jeśli rozważasz wykonanie zabiegu, masz pytania, lub wątpliwości 

umów się na konsultacje
Sprawdź cenę zabiegu
sprawdź
FAQ
Najczęściej zadawane pytania

O-shot to ostrzyknięcie orgazmogennych miejsc intymnych kobiety, czyli zarówno łechtaczki jak i okolic punktu G, natomiast G-shot zawęża się jedynie do ostrzyknięcia punktu G. Punkt „G” to skupisko zakończeń nerwowych znajdujących się na przedniej ścianie pochwy, kilka centymetrów od wejścia do niej.

Ogólnie zalecany czas „abstynencji” pozabiegowej to 6 tygodni, ale wszystko zależy od zakresu zabiegu oraz procesu gojenia, który jest bardzo indywidualny.

Zabieg G-Shot jest stosunkowo bezpieczny, a skutki uboczne są rzadkie i zwykle łagodne. Pacjentki mogą odczuwać niewielki dyskomfort, obrzęk lub zaczerwienienie w okolicy pochwy.